Strona PSM 1965-1968                                                      Strona główna

Zjazd nawigatorów numer 21 (2018)


18 maja 2018 odbył się Zjazd Nawigatorów na 50-lecie ukończenia PSM i dlatego tym razem dodatkowy punkt programu:
- Spacer po PSM na Kosynierów (dzisiaj Uniwersytet Morski na Morskiej) – razem 19 osób. W tym Józik Gabryołek z żoną Izą oraz jeszcze jeden elektryk z naszego roku, 1 mechanik oraz Andrzej Sosenko.
Stachu Kraska, Andrzej Filipczyński i Maciek Walczak obiecują przyjechać na zjazd wieczorem, ale jednak nie przyjeżdżają.
Właściwy, jubiluszowy (21-szy, czyli "oczko") zjazd odbył się w Bagażowni Zynera – razem jest 29 osób i jak zwykle jest fajna atmosfera.
O 22:30 przenosimy się do Mexicana (Mirek, Szwed, Kaz+Kris, Adam i organizatorzy (7 osób), a po północy z Adamem do Spatifu aż do 2-giej, gdzie jest wesoło i przyjemnie.
Zaglądamy też na chwilę do Złej Kobiety, ale nie zostajemy tam.
Spotkanie było okazją do prezentacji nowej, ostatniej książki z cyklu kosynierzy, czyli Kosynierzy z "Daru" zawsze razem.
To był ostatni oficjalny zjazd. Projekt na pięćdziesięciolecie zakończony. W przyszłym roku zjazd prywatny. Pewnie też będzie udany.
Tradycyjnie już w przeddzień dużego zjazdu odbył się prywatny, mały zjazd, tak zwany przedzjazd, będący rozgrzewką przed zjazdem właściwym.

1 Dyskusje

3 3

3 3

3

3


 Strona PSM 1965-1968                                                      Strona główna