Strona PSM 1965-1968                                                      Strona główna

Zjazd nawigatorów numer 17


Wieczorne spotkanie nawigatorów, czyli 17-ty Zjazd w restauracji plażowej Black Pearl w Sopocie 22 czerwca 2015.
Są: Tarnowski, Miciński, Łukawski, Szymankiewicz, Pawlik i ja. Jest też żona Andrew Pawlika Małgosia i Kris Perliński, wdowa po Andrzeju.
Dodatkowo obecny jest pragnący opisać spotkanie redaktor Edward Poskier z Johhnym Bluesem, który z kolei daje koncert na harmonijce.
Dołącza też kmdr, pisarz, malarz Eugeniusz Koczorowski z żoną, którego poznaliśmy w dawnych czasach na Studium Wojskowym.
Całość zafundowana przez Maćka Gorazdowskiego z Sydney. Oczywiście wznosimy jego zdrowie kilka razy.
Eduardo ciągle mówi o tym, że zrobi reportaż z tego spotkania. Dużo rozmawia z Kaziem o samochodach, a także z Perlińską, bo ona uczy w technikum samochodowym, a uczniowie robią jakieś samochody.
Przyczepia się do nas jakiś facet trochę podobny do syna Zbyszka Cybulskiego. Gada coś po łacinie i udaje księdza. Chyba chce się przyczepić i dostać za darmo piwo.
Traktujemy to jako element rozrywkowy. Potem jeszcze zaczepia nas jakaś studentka z Ameryki i zadaje trochę pytań na temat dawnych lat, czasów Solidarności itp. Kolejne urozmaicenie wieczoru.
Jak widać przyjemne zachęty podczas poprzedniego spotkania, żeby kontynuować zjazdy zaowocowały dodatkowym zjazdem w tym samym roku.
Myślę, że naprawdę warto było znowu się skrzyknąć. Następnym razem spotykamy się w maju 2016 - prawdopodobnie 19-go o 18:00.

1 Dyskusje

3
 Strona PSM 1965-1968                                                      Strona główna