Strona PSM 1965-1968                                                     Strona główna

Zjazd nawigatorów numer 8 bis


 


Dodatkowy, ósmy bis (a faktycznie dziewiąty)  zjazd nawigatorski absolwentów rocznika 1965-1968 PSM w Gdyni odbył się w Krzywym Domu w Sopocie w Tawernie u Maćka  w poniedziałek 27 września 2004 w godzinach 1800-0015.
Ponownie zjawili się Zbyszek Byczyński, Andrzej Pawlik, Kazik Tarnowski, Marek Szymankiewicz i Gabriel Oleszek, czyli piątka stanowiąca tak zwany trzon zjazdowy. Wszystko wskazuje na to, że nadal wytrwają w tym upartym uporze i nie opuszczą żadnego z kolejnych spotkań. Oczywiście oprócz tych pięciu upartych  obecnych było kilku innych kolegów, między innymi Maciek Walczak, który stanowczo zaprzeczył żeby miał cokolwiek wspólnego z nazwą lokalu. Z Iławy, prosto z kursu dowodzenia wielkimi statkami, pośpiesznie dojechał Mirek Łukawski (Mirek oczywicie był tam profesorem, a nie studentem).
Natomiast z Talcahuano,  zahaczając po drodze o wesele własnej córki, doleciał Jurek Cieciuch.
Był też jeden nowicjusz czyli Witek Nowacki, który pospiesznym BMW dojechał z Berlina. Witka nie widzieliśmy od czasu ukończenia szkoły w 1968, ale jak się okazuje nigdy na nic nie jest za późno.
Natomiast delegatem bawiącego akurat na Indyjskim Andrzeja Perlińskiego była Chris Perliński.
Powrócono do planów  spotkania  na Mazurach, gdzie uczestnicy zjazdu mają sprawdzić się na jachtach już w przyszłym roku. Chris osobiście obiecała dopilnować, aby do takiego spotkania naprawdę doszło.

Kosynierzy z Daru... czterdzieści lat później
 

Chris Perliński i spółka

 Strona PSM 1965-1968                                                     Strona główna